Koalicjanci

Kategoria: O Koalicji piątek, 30, czerwiec 2017 Koalicja Ratujmy Rzeki E-mail

Sygnatariusze KRR / Signatories KRR (Members):

Stan 23.06.2018

  • Organizacje / Organizations (63):
  1. Centrum Ochrony Mokradeł
  2. Fundacja ART in ACTION
  3. Fundacja Dziedzictwo Przyrodnicze
  4. Fundacja EkoRozwoju
  5. Fundacja Greenmind
  6. Fundacja Nasza Ziemia
  7. Fundacja Promocji Rekreacji „KIM”
  8. Fundacja Strefa Zieleni
  9. Fundacja WWF Polska
  10. Zielone Wiadomości / Fundacja Zielone Światło
  11. Klub Pstrągowy "Głowacz"
  12. Klub Przyrodników
  13. Klub Przyjaciół Dunajca
  14. Małopolskie Towarzystwo Ornitologiczne
  15. Mazowiecko-Świętokrzyskie Towarzystwo Ornitologiczne
  16. Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Ptaków
  17. Polska Zielona Sieć
  18. Polskie Towarzystwo Ochrony Przyrody "Salamandra"
  19. Polski Klub Ekologiczny
  20. Pracownia na rzecz Wszystkich Istot
  21. Sekcja Przyjaciół Raby PZW Koło Raba
  22. Stepnicka Organizacja Turystyczna Nie Tylko Dla Orłów
  23. Stowarzyszenie Ab Ovo
  24. Stowarzyszenie Ekologiczne EKO-UNIA
  25. Stowarzyszenie Ekologiczno-Kulturalne Klub Gaja
  26. Stowarzyszenie Niesiołowice-Węsiory Kamienne Kręgi
  27. Stowarzyszenie Niezależnych Inicjatyw NASZA NATURA
  28. Stowarzyszenie Ochrony Drzew "miastoDrzew"
  29. Stowarzyszenie Przyjaciół Białej Przemszy
  30. Towarzystwo Badań i Ochrony Przyrody
  31. Towarzystwo na rzecz Ziemi
  32. Towarzystwo Przyrodnicze ALAUDA
  33. Towarzystwo Przyjaciół Rzek Iny i Gowienicy
  34. Towarzystwo Przyjaciół Rzeki Lutyni
  35. Towarzystwo Przyjaciół Słońska "Unitis Viribus"
  36. Warszawska Grupa Lokalna Greenpeace
  37. Zielony Instytut
  • Naukowcy, eksperci / Scientists, experts:
  1. dr hab., profesor UMK Marek Grześ (Uniwersytet Mikołaja Kopernika)
  2. dr Michał Skóra (Uniwersytet Gdański, Stacja Morska Instytutu Oceanografii w Helu)
  3. dr hab. Roman Żurek (prof. IOP PAN)
  4. dr inż. Janusz Żelaziński
  • Osoby indywidualne, aktywiści / Independent people, activists:
  1. Ryszard Babiasz
  2. Piotr Bednarek (Wolne Rzeki)
  3. Miłosz Biedrzycki
  4. Urszula Biereżnoj-Bazille
  5. Ewa Ciepielewska
  6. Jakub Gołębiewski
  7. Adam Jacewicz
  8. Robert Jurszo
  9. Bartolomeo Koczenasz (Wodna Masa Krytyczna)
  10. Roman Konieczny (Mokra robota)
  11. Jarosław Kapsa
  12. Cecylia Malik (Matki Polki na Wyrębie, Wodna Masa Krytyczna)
  13. Michał Oramus
  14. Marcin Przymencki (Wolne Rzeki)
  15. Józef Ratajczak
  16. Piotr Topiński (Studio Opinii, kanał YT)
  17. Jakub Wesołowski (Wodna Masa Krytyczna)
  18. Beata Filipcova 
  19. Rafał Maciaszek
  20. Michał Kiersztyn
  • Organizacje, koalicjanci zagraniczni / Organizations, foreign partners:
  1. Alnus Eberswalde, Paul Venuss
  2. BUND Brandenburg

Wspierający KRR / Supporting KRR:

  • Poparcie / Support:
  1. Związek Stowarzyszeń Kongresu Ruchów Miejskich
  • Portale - wsparcie medialne / Portals - media support:
  1. EKO-UNIA, FER(www.eko.org.pl)
  2. Dominik Dobrowolski (www.recykling-rejs.pl)
  3. Beata Nowak (www.zielonewiadomosci.pl)
Odsłony: 3159